od 11 472 zł/netto

Pompy Ciepła Samsung EHS Mono

Idealne rozwiązanie dla Tych którzy nie lubią mieć do czynienia z otwartym obiegiem chłodniczym.

Zapytaj o ofertę

EHS Mono to pompa ciepła z fabrycznie wykonanym układem freonowym w środku obudowy jednostki zewnętrznej. Cała filozofia montażu sprowadza się do podłączenia agregatu EHS Mono z wodną instalacją grzewczą budynku. Czynnikiem pośrednim w układzie grzewczym jest roztwór glikolu propylenowego. Główną zaletą pomp ciepła Samsung typu monoblok jest prosty montaż nie wymagający specjalistycznych narzędzi do układów chłodniczych.

od 13 365 zł/netto

Pompy Ciepła Samsung EHS Split

Układ rozdzielny czyli EHS Split od Samsung to najpopularniejsze rozwiązanie dla powietrznych pomp ciepła.

Zapytaj o ofertę

Jednostka zewnętrzna (agregat sprężarkowy) połączony jest z jednostką wewnętrzną (hydo unit)  miedzianą instalacją freonową. Dużą zaletą pomp ciepła tego typu jest to, że moduł hydrauliczny zlokalizowany wewnątrz budynku nie jest narażony na bezpośrednie działanie niskich temperatur otoczenia, co z kolei pozwala na zastosowanie wody jako pośredniego czynnika grzewczego.

od 13 414 zł/netto

Pompy Ciepła Samsung EHS TDM

Rozwiązanie 2w1 EHS TDM to pierwsza w sprzedaży pompa ciepła powietrze/woda (A2W) i powietrze/powietrze (A2A).

Zapytaj o ofertę

Można podłączyć do niej do czterech jednostek freonowych ściennych lub kanałowych, które w okresie wysokich temperatur będę działać jak klasyczne klimatyzatory. Największa zaleta tego rozwiązania to jedna jednostka zewnętrzna zamiast dwóch oraz bardzo duża szybkość grzania i chłodzenia pomieszczeń w trybie powietrze-powietrze po dłuższym przestoju.