Dlaczego powinieneś wybrać właśnie Nas?

Neoklima to sprawdzony partner biznesowy. To zespół ludzi, dla których istotnym źródłem satysfakcji i motywacji do pracy jest możliwość uczestniczenia w realizacji Twoich planów. Działamy zgodnie z obowiązującym w prawem, przestrzegamy najwyższych norm etycznych i ekologicznych.

Korzyści dla inwestorów:

Zapewniamy kompleksowość usług. Naszym celem jest prowadzenie projektów od początku do końca. Wykorzystując swoje inżynierskie doświadczenie działamy  z pełnym zaangażowaniem, maksymalnie odciążamy naszych klientów na każdym etapie, od projektu do uruchomienia.

Korzyści dla projektantów:

Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych projektów. Gwarantujemy szybkie efekty  – angażujemy najnowsze rozwiązania CAD/CAM i oprogramowanie do symulacji pracy projektowanych systemów chłodzenia i ogrzewania.

Korzyści dla instalatorów:

Jesteśmy największym i najbardziej doświadczonym dystrybutorem pomp ciepła powietrze-woda firmy Samsung w Polsce. Oferujemy bogatą ofertę klimatyzatorów, rekuperatorów oraz pomp ciepła dostępnych od ręki z naszych magazynów.  Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne naszym klientom.

Nie eksperymentuj z przypadkowym wykonawcą ! Postaw na sprawdzoną i wiarygodna firmę !

Doświadczenie (Sprzedanych ponad 400 pomp)

referencjepompy

Zostaw nam swój numer, a skontaktujemy się z Tobą i…

  • Przydzielimy Ci dedykowanego opiekuna klienta, który   zaproponuje optymalną ofertę,
  • Wykorzystamy zaawansowane narzędzie do doboru i optymalizacji Twojej pompy ciepła,
  • Podzielimy się z Tobą naszym bogatym doświadczeniem. Działamy na rynku od 8 lat, jesteśmy największym dystrybutorem pomp ciepła Samsung w Polsce nieprzerwanie od 2015 roku.
  • Twoją instalacją nie zajmie się przypadkowa osoba. Nasz zespół to kierunkowo wykształcona kadra inżynierska.
  • Sprawdź nasze Certyfikaty